phigsminiatures.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Off the Map: Klinika w tropikach / Off the Map (2011)Seriale phigsminiatures.com

Egzotyczne widoki, przypadki medyczne, których nie uświadczysz w żadnym miejskim szpitalu i interesujący bohaterowie.Nowymi pracownikami egzotycznej kliniki zostają: dr Lily Brennan (Caroline Dhavernas), która ma uroczy uśmiech i na początku wygląda na trochę zagubioną, ale dość szybko pokazuje na co ją stać, choćby ratując ciężko rannego mężczyznę uwięzionego na linie, dr Mina Minard (Mamie Gummer) - bardzo ambitna i jednocześnie chyba trochę niepewna siebie oraz dr Tommy Fuller (Zach Gilford) - chirurg plastyczny, który jeszcze do końca nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Każde ma inną osobowość, ale wygląda na to, że zostaną przyjaciółmi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:22 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze phigsminiatures.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis phigsminiatures.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.