phigsminiatures.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Obóz Victory, Afganistan / Camp Victory, Afg...dodany: 08/01/2012

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
08/01/2012
Wyświetleń:
2161
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Opowieść o generale Fazaludinie Sayarze, którego życiowym celem jest stworzenie afgańskiej armii narodowej. Sam Sayar doświadczenia wojenne zbiera od 13. roku życia i wierzy, że uda mu się zrealizować plan. Powierzeni mu poborowi są niepiśmienni i niezdyscyplinowani. Amerykanie, którzy mają pomóc w ich przeszkoleniu, nie dają sobie z nimi rady. Po kolei poddają się Gwardia Narodowa z Vermontu oraz pułkownik Shute. Kiedy Afgańczycy trafiają pod komendę Włochów, Sayar zaczyna tracić cierpliwość. Coraz wyraźniej odczuwa różnice kulturowe i ideologiczne dzielące jego podkomendnych i szkoleniowców z Zachodu.


Obóz Victory, Afganistan / Camp Victory, Afg...dodany: 08/01/2012

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze phigsminiatures.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis phigsminiatures.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.