phigsminiatures.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Foo Fighters: Back and Forth (2011) DVDRip N...dodany: 14/12/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
14/12/2011
Wyświetleń:
3780
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Dokument „Back and Forth” opisuje 16 lat historii sławnego zespołu Foo Fighters: poczynając od pierwszej kasety nagranej przez wokalistę Dave’a Grohla, bedącego wówczas jeszcze perkusistą Nirvany, przez drogę kapeli do nagród Grammy i platynowych płyt, a kończąc na osiągnięciu przez Foo Fighters statusu jednej z najwspanialszych kapel rockowych na planecie. Kulminacją filmu jest proces powstawania nowego albumu „Foo Fighters” p.t. „Wasting Light”, podczas którego zespół cofa się do samych podstaw. Żadnych komputerów, żadnego oprogramowania – tylko kapela nagrywająca album na kasetę w garażu Dave’a Grohla. Nie możecie tego przegapić!


Foo Fighters: Back and Forth (2011) DVDRip N...dodany: 14/12/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18220 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze phigsminiatures.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis phigsminiatures.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.